Adanam Reklam
Firma Kaydet
 


Özel

ADANAMREKLAM

 

FİRMANIZA ÖZEL TANITIM ÜRÜN VE FİKİRLERİMİZİ SİZİNLE PAYLAŞMAK,

SİZE KILAVUZ OLABİLMEK, İŞLETMENİZİN BÜYÜMESİNDE

BİZİM DE BİR PAY SAHİBİ OLABİLMEMİZ EN BÜYÜK ARZUMUZDUR.

Reklamın genel amacı; hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmeti duyurmak, ürüne, markaya, işletmeye karşı tüketicilerde olumlu bir eğilim oluşturmayı sağlamaktır. Diğer bir deyişle reklam, doğrudan satış ya da kar sağlamayı kolaylaştırmaya yönelik iletişim kurmaktır. Buna göre reklam; hedef tüketiciyi, reklamı yapılan ürünün ya da hizmete ilişkin farkında olmamaktan olmaya, reklam mesajını anlamaya, önerilen satış vaadini kabul ile satın alma arzusu yaratarak hedef tüketicileri satın alma davranışına yöneltmeyi amaçlar.Reklamın beklenen, gerçekleşmesi istenen ana amacı; üreticinin pazara sunduğu ürünün satılmasını sağlamak ya da satışı devam eden bir ürünün pazar tarafından varolan talebini artırmaktır. Reklamın satış amacı kısa vadede ve uzun vadede olmak üzere iki biçimde görülür. Kısa vadede reklam, tüketicileri motive ederek kısa bir zaman dilimi içinde o mal yada hizmeti satın almaya ikna etmeye çalışır. Uzun vadede ise firmalar reklam sayesinde ürettikleri mal yada hizmetleri tanıtarak, tüketiciye getireceği yararları göstererek o mal ve hizmete karşı talep yaratmayı amaçlar. Reklamın, ister uzun vadede isterse kısa vadede satış amacını taşısın şu ortak amaçları içerir; * Tüketiciyi ya da aracıya bilgi vermek, ürün ya da hizmeti hatırlatmak ve satışa ikna etmek, * Mal ya da hizmetin satışını sağlamak, * Toptan ve perakendeci satıcıya yardımcı olmak, * Mal ya da hizmete karşı talebi artırmak, * Talebin yaratacağı fiyat esnekliğini en aza indirmek. Satış ve iletişim reklamın ana amaçlarıdır. Ancak bu amaçlardan başka üreticilerin reklam yaparken elde etmek istedikleri özel amaçlar da vardır. Bunları şöyle sıralayalım; *İşletmenin saygınlığını sağlamak, * Kişisel satış programın desteklemek, * Dağıtım kanallarıyla ilişkileri geliştirmek, * sektördeki genel talebi artırmak, * Malı denemeye ikna etmek, * Malın kullanımını yoğunlaştırmak, * Malın tercihini devam ettirmek, * İmajı doğrulamak ya da değiştirmek, * Alışkanlıkları değiştirmek, * İyi hizmeti vurgulamak, * Tüketiciyi eğitmek, * Önyargı, yanlış ve olumsuz izlenimleri düzeltmek, * Piyasaya egemen olmak ve monopol yapıya geçmek, * İşletmenin prestijini artırmak.

1254
Haftalık Yeni Ziyaretçi
12168
Memnun Müşteri Sayısı
2172
Günlük Google İndexlemesi
732
Toplam Firma

Nasıl Çalışıyoruz

Çalışma Planımımz

Sizlere nasıl bir hizmet verdiğimizi kısaca özetleyelim.

 • 01

  İş yerinize geliyoruz

  Firmanıza geliyoruz ve yaptığımız iş hakkında detaylar veriyoruz. Firma ve hizmet bilgilerinizi alıyoruz.

 • 02

  Bilgilerinizi Sisteme Giriyoruz

  Sizden aldığımız bilgileri sistemimize girererk Google'da en kısa sürede çıkanız için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

 • 03

  Google'da Çıkmanızı Sağlıyoruz

  Yaptığımız çalışmalar sonuç verdiği zaman sizden ödeme talep ediyoruz. İlk sayfada olmadığınız sürece kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

AdanamReklam Artık Mobil Uyumlu

Sistemimiz artık mobil uyumludur. Tablet ve telefonlarınızda sistemimiz tamamen mobil uyumlu olarak cihazınıza göre boyutlarını değiştirmektedir.

IOS Android
Booking now
Search